PWr. Wydział Łączności, studiowaliśmy razem w latach
1960 - 1966

i trochę tych lat minęło ...

ale do dzisiaj mamy takie zdjęcia w naszych indeksach

A tych, którzy odeszli, otaczamy niebieską ramką naszych wspomnień i serdecznej o Nich pamięci

A dzisiaj jak wyglądamy ?


Ryszard Bardadyn

Władysław Bogdan
Bogdan Czajka
Bogdan Czajka


Ryszard Czoch

 
Czesław Daniłowicz
Emilia Deszkiewicz ( teraz: Nowaczyk)
Emilia Deszkiewicz (Nowaczyk)
Jerzy Dobrzyński
Jerzy Dobrzyński
Maria Duda ( Politowicz)
Maria Duda (Politowicz)
Paweł Duda
Paweł Duda
Marek Dusza (teraz: Duszański)
Marek Duszański
Wiesław Figat
Wiesław Figat
Juliusz GajdekJuliusz Gajdek
Juliusz Gajdek
Alfred Gerstenstein
Alfred Gerstenstein
Andrzej Goik
Andrzej Goik
Włodzimierz Greblicki
Włodzimierz Greblicki
Barbara Hanzel (teraz: Pietrzyk)
Barbara Hanzel (Pietrzyk)
Antoni Heger
Antoni Heger
Marek Hłond
Marek Hłond
Wiesław Jankowski
Wiesław Jankowski
Krzysztof Jaruga
Krzysztof Jaruga
Marian Jaworski
Marian Jaworski
Krzysztof Jellonek
Krzysztof Jellonek
Ninel Kameraz (teraz: Kameraz - Kos)
Ninel Kameraz
Stanisław Kamiński
Stanisław Kamiński

Jerzy Kelner
Janusz Kiesner
Janusz Kiesner
Stanisław Kiewra
Stanisław Kiewra
Jan KleszewskiJan Kleszewski
Jan Kleszewski
Kazimierz Kliment
Kazimierz Kliment
Krzysztof KlukiewiczKrzysztof Klukiewicz
Krzysztof Klukiewicz
Jerzy Kontny
Jerzy Kontny
Zbigniew Koralewicz
Zbigniew Koralewicz
Jan Korczyński
Jan Korczyński
Jan Korzyński
Jan Korzyński
Bogdan Kos
Bogdan Kos
Antoni Kosikowski
Antoni Kosikowski
Kordian Kotlarczyk
Kordian Kotlarczyk
Bogdan Kowalewski
Bogdan Kowalewski
Marian Kowalski
Marian Kowalski
Józef Krzemień
Józef Krzemień
Wiktor Krzyżak
Wiktor Krzyżak
Anna Kubicka (teraz: Tokarska)
Anna Kubicka (Tokarska)
Olaf Kuttner|
Olaf Küttner
Czesława Kuźniewska
Czesława Kuźniewska
Tomasz Kwiatkowski
Tomasz Kwiatkowski
Jerzy Liwski
Jerzy Liwski
Maria Michalska (d. Tkacz)
Maria Tkacz (Michalska)
Grzegorz Mojzesowicz
Grzegorz Mojzesowicz
Janisław Muszyński
Janisław Muszyński
Wilhelm NiezgodaWilhelm Niezgoda
Wilhelm Niezgoda
Czesława Ninard (d. Całus)
Czesława Calus (Ninard)
Roman Ninard
Roman Ninard
Teofil Olszak
Teofol Olszak
Michał Orwat
Michał Orwat
Piotr Parzyński
Piotr Parzyński
Janusz PawlikowskiJanusz Pawlikowski
Janusz Pawlikowski
Janina Piskorska (teraz Sioch) - Tuż przed dyplomem uciekła na Politechnikę Warszawską
Janina Sioch (Piskorska)
Zbigniew Popkowski
Zbigniew Popkowski
Jan Radecki
Jan Radecki
Krystyna Reszelska (teraz: Koleśnik)
Krystyna Reszelska (Koleśnik)
Joachim Retta
Joachim Retta
Stanisław RodyczStanisław Rodycz
Stanisław Rodycz
Jan Rogalski
Jan Rogakski
Ryszard Rojek
Ryszard Rojek
Antoni Rypuła
Antoni Rypuła
Witold Ryszkowski
Witold Ryszkowski
Otton Skurjat
Otton Skuriat
Adam Sowula
Adan Sowula
Edward Steciuk
Edward Steciuk
Józej Steczkowski
Józef Steczkowski
Bogusław Such
Bogusław Such
Janusz Szafran
Janusz Szafran
Krystyna Świstun (teraz: Zwolińska)
Krystyna Świstun (Zwolińska)
Włodzimierz Tabernacki
Włodzimierz Tabernacki
Elżbieta Tatara (d. Jankowska)
Elżbieta Tatara
Adam Tomczak
Adam Tomczak
Piotr Tyrawa
Piotr Tyrawa
Bernd Wesoły
Bernd Wesolly

Henryk Stęchły
Andrzej Wieluński
Andrzej Wieluński
Jerzy Wiraszka
Jerzy Wiraszka
Janusz Wojciechowski
Janusz Wojciechowski
Wojbor Woyczyński
Wojbor Woyczyński

Leszek Wróbel
    Agnieszka Zapaśnik (teraz: Panteleev)
Agnieszka Zapaśnik(Pantelev)
Lubomira ZąbekLubomira Ząbek
Lubomira Ząbek
Grzegorz Ziembicki
Grzegorz Ziembicki
 


Absolwenci innych lat, na stałe zaadoptowani do grona 1966'

Anna Biernacka
Hanka Biernacka
Zygmunt Tatara
Zygmunt Tatara
Norbert Długosz
Norbert Długosz

Werner Sobek

Andrzej Koleśnik

powrót na początek

Powrót do strony głównej


Ostatnia aktualizacja: grudzień 2018