Wydział Łączności 1966r.


        Witamy na naszej stronie WWW

          Jesteśmy absolwentami Politechniki Wrocławskiej Wydział Łączności. Skończyliśmy studia na PWr. w 1966 r. Spotykaliśmy się co kilka lat na Zjazdach, a ostatnio już co roku. Trzymamy się RAZEM zgodnie z hasłem V Zjazdu, który przeszedł już do naszej chlubnej historii.

Do naszego grona zapraszamy także wszystkich, którzy z nami razem uczyli się i mieszkali w akademikach, a którzy chcą z nami porozmawiać, wspominać i wspólnie bawić się.

Mam nadzieję, że dzięki Waszej współpracy nasza internetowa Strona będzie zawsze aktualna.

ZAPRASZAMY


W roku 1963 na PWr. utworzono Katedrę Konstrukcji Maszyn Cyfrowych. Chyba dużo prawdy jest w tym, co napisała Basia:

Oj, były to czasy z taśmami perforowanymi.
... czy zdajesz sobie sprawę, że jesteśmy pokoleniem informatyków jakiego nie było i już nigdy nie będzie? (Chyba, że świat zacznie się od nowa). Przed nami informatyków nie było wcale, a następne pokolenia zaczynają od czegoś znacznie dalej niż bity, rozkazy w języku maszynowym, sumatory, liczniki itd. itp. 
To tylko w naszym pokoleniu (no może jeszcze parę lat po nas) tkwi całość wiedzy informatycznej jaka od początku się rozwijała aż do chwili obecnej.


Wszelkie uwagi, propozycje, ogłoszenia i wspomnienia do Naszej Strony (NS) proszę chwilowo kierować na  adres JK: e-mail

   
Ostatnia aktualizacja: 25.03.2011r.